WALENTYNKI W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 05.03.2024

Tuż przed feriami uczniowie klas młodszych obchodzili walentynki. Tradycją tego  święta jest wysyłanie kartek z miłymi życzeniami. Kilka dni wcześniej  została wystawiona walentynkowa skrzynka pocztowa na szkolnym korytarzu, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Tego dnia nasza mała sala gimnastyczna zamieniła się w salę pełną serduszek, amorków i pięknych dekoracji związanych z tym świętem. Uczniowie mogli dowiedzieć się o zwyczajach świętowania walentynek w innych krajach, kim był święty Walenty, skąd się wzięło to święto oraz wiele innych ciekawostek związanych z walentynkami. Oczywiście nie mogło zabraknąć wręczania kartek przez „walentynkowych listonoszy”. Na zakończenie każdy mógł zrobić sobie piękne zdjęcia - zdjęcie w przygotowanej fotobudce oraz grupowe zdjęcie klas na tle walentynkowej dekoracji.

Z pewnością szkolne walentynki były okazją do okazania sobie życzliwości wśród społeczności uczniowskiej. Miłych słów, uśmiechu i uprzejmości nie zabrakło również dla nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. (K.G., A.S., A.W., M.N)

WALENTYNKI W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 05.03.2024, 10:18