Wyjazd do Multikina we Włocławku

Utworzono dnia 28.04.2022

30 marca 2022r. niemal wszystkie dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Multikina we Włocławku na seans filmowy pt. „Zając Max: misja pisanka”. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały bajkę, w której główny bohater Zając Max, miał za zadanie uratować Wielkanoc, która niespodziewanie znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie. Nie udałoby mu się to jednak gdyby nie pomoc wspaniałych przyjaciół. Scenarzyści filmu zabrali widzów w wielką przygodę, ale też zaprezentowali lekcję o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna. Po interesującym seansie, wprowadzeni w świąteczny nastrój i bogatsi o nowe doświadczenia, z uśmiechami na twarzach, wróciliśmy do szkoły. (B.O.)