Wyniki konkursu „Kiedy czuję..., potrzebuję …”

Utworzono dnia 11.01.2022

W listopadzie ogłosiłam ogólnopolski konkurs plastyczny, pt. „Kiedy czuję..., potrzebuję …”, adresowany do dzieci z klas I-III szkoły podstawowej. Głównym celem konkursu było rozwijanie słownictwa i świadomości emocji, jakie towarzyszą nam każdego dnia, szukania sposobów przeżywania tych uczuć w sposób nienaruszający granic innych, odkryciu strategii, które pomogą dzieciom doświadczać smutku, złości czy strachu. Zainteresowanie konkursem okazało się być duże. Otrzymałam wiele wyjątkowych i wartościowych prac. 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Komisja konkursowa w składzie: pani Katarzyna Moraczewska-Nowak, pani Joanna Kwiatkowska oraz Aleksandra Zielińska  z trudnością ustaliła, które prace zostaną nagrodzone. Pod uwagę brano: zgodność pracy z tematem, kreatywność oraz estetykę wykonania. I tak nagrodzone zostały dzieci:

I miejsce: Zosia Janas – Warszawa
II miejsce: Kacper Kozłowski – Bądkowo
III miejsce: Milena Marek - Sulików

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie wszystkim dzieciom. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone bezpośrednio lub wysłane pocztą. Fundatorem nagród jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie oraz Rada Rodziców. Organizator konkursu: Aleksandra Zielińska