Z okazji obchodów Dnia Kundelka

Utworzono dnia 06.11.2023

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
 Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę."

Z okazji obchodów Dnia Kundelka nasze przedszkolaki i klasy 1-3 mogły spotkać się z Panią inspektor z Fundacji Mondo Cane we Włocławku, oraz wolontariuszką Panią Natalią. Główną atrakcją był nasz cudowny przyjaciel Lolek, który co roku nas odwiedza i śliczne dwa koty uratowane z interwencji. Dzieci mogły posłuchać jak wygląda praca wolontariusza, zobaczyć uratowane zwierzę Jednak nie dla wszystkich zwierząt los był łaskawy, ale próba ratowania żywej istoty jest nieoceniona. Spotkanie było okazją do przekazania karmy dla potrzebujących zwierząt, zbieranej w ramach projektu edukacyjnego „Bliżej Pieska" Serdecznie dziękujemy każdemu z osobna za dobro płynące z podarowanej puszki i karmy.

Zbiórka trwa do końca grudnia. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w naszą przedszkolną i szkolną  akcję! JESTEŚCIE WIELKIEGO SERCA! (K.G, A.S, A.P, M.Sz, M.N, O.W)

Z okazji obchodów Dnia Kundelka

Utworzono dnia 06.11.2023, 11:08