ZABAWA CHOINKOWA W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 05.03.2024

8 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Zabawę dla dzieci poprowadziły animatorki. Były tańce, pociągi, korowody, kółeczka. Można było usłyszeć utwory starsze, ale wciąż popularne. Nie mogło zabraknąć hitów z list przebojów. Chętne dzieci przebrały się w ciekawe kostiumy karnawałowe. Tańcom towarzyszyła radość, uśmiech, spontaniczna aktywność dzieci. Uczniowie chętnie się bawili, szczególnie z wykorzystaniem baniek oraz sztucznego śniegu, który pojawił się na sali wraz z przybyciem Olafa. Nad wszystkim czuwali przedstawiciele Rady Rodziców naszej szkoły.

Tegoroczna zabawa choinkowa przypadła w Tłusty Czwartek, nic więc dziwnego, że na sali gimnastycznej pojawiła się kujawska koza. Wszyscy witali przebierańców z uśmiechem i życzliwością. Odwiedziny kozy z pewnością przypomniały nam o tym, że karnawał dobiega końca.

Końcowym punktem zabawy były odwiedziny świętego Mikołaja i wręczenie słodkich paczek. Na pamiątkę można było zrobić sobie zdjęcie. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wrócili do swoich domów. (A.S., K.G.)

ZABAWA CHOINKOWA W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 05.03.2024, 10:45