Zdalna edukacja od 20 grudnia 2021r

Utworzono dnia 16.12.2021

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie szkół podstawowych.

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się zgodnie z planem i trwają minimum 30 minut. Klasy I-III pracują on-line na komunikatorze i na lekcjach łączą się przy pomocy aplikacji Skype, klasy IV-VIII pracują na komunikatorze i łącza się na lekcjach przy pomocy aplikacji Zoom. (szczegóły w regulaminie pracy zdalnej-kliknij). Dzień 22 grudnia 2021r. jest dniem wolnym od zajęc dydaktycznych.

Przedszkole i oddziały przedszkolne funkcjonują w trybie stacjonarnym. Wszystkie autobusy w dni nauki szkolnej kursują zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy. (dyr.)