ZSP TV BĄDKOWO PAŹDZIERNIK 2022

Utworzono dnia 13.01.2023

Przedstawiam kolejne wydanie wiadomości z naszej szkoły, tym razem z miesiąca października. Jednocześnie przepraszam za duże opóźnienie, na które wpłynęło kilka czynników, nie do końca zależnych od nas, takich jak: kłopoty z dokonaniem nagrania, długotrwały montaż filmu.

Mam nadzieję, że w związku z tym z większym zainteresowaniem przypomnimy sobie to, co wydarzyło się w październiku. Zwłaszcza, że zaprezentowane wydarzenia mają - mam taką nadzieję - ciekawą formę.

Pragnę podziękować Alicji, Julii i Klaudii za poświęcony czas w trakcie przygotowania i wykonania nagrań, pani Izie za wywiad, a przede wszystkim pani Joannie Kwiatkowskiej za zebranie i opracowanie wszystkich wiadomości. (dyr.)