II miejsce Moniki Dalasińskiej w Bydgoszczy

Utworzono dnia 15.11.2019

W czwartek 14 czerwca w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy miało miejsce uroczyste zakończenie i podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Kujawsko-Pomorskim Szlakiem Historii”. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się prawie 70 prac konkursowych, do etapu finałowego – 15. Miło nam poinformować, że laureatką Konkursu – zdobywczynią II miejsca  za pracę zatytułowaną „Łowiczek – mała kujawska wieś o pięknej historii” została Monika Dalasińska, uczennica klasy Ib. Nagrody wręczała pani Joanna Wójt oraz członkowie komisji konkursowej. Po części oficjalnej laureatów i pozostałych gości czekał słodki poczęstunek. Gratulacje dla Moniki i jej nauczyciela – Józefa Nowakowskiego.