Kinga Krajewska pojedzie do Krakowa

Utworzono dnia 15.11.2019

Znamy już wyniki etapu wojewódzkiego IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 -1989”. Praca Kingi Krajewskiej została zakwalifikowana do etapu centralnego, który odbędzie się 8 czerwca w Krakowie, bowiem organizatorem konkursu jest Małopolski Kurator Oświaty, a współorganizatorem Fundacja Armii Krajowej w Londynie.

Każdy uczestnik etapu ogólnopolskiego mając do dyspozycji 10 minut, ustnie zaprezentuje swoją pracę - uzasadni wybór tematu i przedstawi: wnioski, sposób zbierania i opracowania materiału źródłowego i wykorzystaną literaturę oraz będzie odpowiadał na pytania dotyczące pracy, zadawane przez komisje konkursową. Gratulacje dla Kingi i jej nauczyciela – Józefa Nowakowskiego. (JN)