Przemocy stop!

Utworzono dnia 15.11.2019

Cztery uczennice naszego gimnazjum: Anna Golenia, Magdalena Mikołajewska, Aleksandra Salamońska i Monika Wyrzykowska wzięły udział w X powiatowym konkursie pod hasłem "Przemocy - Stop", którego organizatorem był Zespół Szkół w Brudnowie. Tematem przewodnim był: "Komputer - Przyjaciel czy Wróg". Do konkursu przystapiły w dwóch kategoriach plastycznej i polonistycznej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 28 maja w Zespole Szkół w Budnowie. W kategorii plastycznej I miejsce zajęła Anna Golenia z klasy IIb, natomiast III miejsce egzekwo zajęły Magdalena Mikołajewska z klasy IIb i Monika Wyrzykowska z klasy IIIa. W kategorii polonistycznej III miejsce zajęła Aleksandra Salamońska z klasy Ib. Dziewczynom sedecznie gatulujemy z życzymy dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania składamy p. Małgorzacie Kwiatkowskiej za przygotowanie, motywację i pomoc.