UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Utworzono dnia 13.11.2019

3 września 2012 roku o godz. 10.00 w sali gimnastycznej gimnazjum w Bądkowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Na początku uroczystości pani dyrektor  Marietta Kapelińska podziękowała panu Ryszardowi Stępkowskiemu za współpracę. Na jej prośbę wszyscy zebrani nagrodzili byłego dyrektora gromkimi brawami, a nauczyciele podziękowali za kilkuletnią pracę na stanowisku dyrektora gimnazjum.

Następnie pani dyrektor powitała wszystkich serdecznie na rozpoczęciu nowego roku szkolnego w Zespole  Szkolno - Przedszkolnym w Bądkowie, który teraz tworzą przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. W swoim przemówieniu pani dyrektor zwróciła uwagę na budowanie atmosfery zaufania, zrozumienia i wsparcia ze strony rodziców i nauczycieli, bo dzięki temu dzieci i młodzież mogą rozwijać cały swój potencjał. Ciepłe słowa skierowali do dzieci i młodzieży także zaproszeni goście m.in.: ksiądz proboszcz Antoni Tabak.

Na zakończenie pani dyrektor przekazała informację na temat przydziału wychowawstw i sal lekcyjnych oraz życzyła wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym 2012/2013.