W nagrodę pojadą się uczyć

Utworzono dnia 15.11.2019

W dniu dzisiejszym (15 maja) rozstrzygnięto Konkurs MediaLog. Jury składające się z przedstawicieli Fundacji Nowoczesna Polska i Mediateki START-META wyłoniło zwycięskie prace.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie reklamy internetu. Na konkurs wpłynęły prace z całej Polski. Jury uznało, że wiele z nich zaskakiwało pomysłowością. Okazało się, że spośród szkół z całej Polski to właśnie m.in. uczennice naszego gimnazjum zostały finalistkami! Są to twórczynie blogu „Internet – Twój wróg czy przyjaciel” Daria Książkiewicz i Andżelika Szafrańska. Finalistki, wraz z opiekunem – Januszem Graczykiem, zostały zaproszone do udziału w warsztatach MediaLog, które odbędą się 28 maja w Multicentrum warszawskiej Mediateki START – META w Warszawie. Podczas warsztatów nastąpi ogłoszenie listy laureatów i wręczenie nagrody głównej.

Link do całego artykułu po kliknięciu na obrazek

(Link)